לא בטוחים אם הכנס מתאים לכם?

ריכזנו עבורכם מספר שאלות נפוצות

הכנס מיועד למתחילים או מתקדמים?
בכנס יהיו 2 מסלולים עיקריים וההרצאות מחולקות באופן שיתאים לכל הרמות. המסלול האסטרטגי מיועד למקבלי החלטות או לכל מי שרוצה ללמוד על עולמות הדטא והאנליטיקס בהיבט הניהולי/אסטרטגי. המסלול הטכני מיועד לאנשי מקצוע עם נסיון hands-on, או לכל מי שרוצה להעשיר את הידיעות שלו בתחום בצורה יותר מעמיקה. ההרצאות במסלול הטכני יעסקו בנושאים נקודתיים יותר, כמו גוגל אנליטיקס, מדידת אפליקציות, התמודדות עם בעיות טכניות ועוד.
האם צריך לבוא עם ידע מוקדם?
אין צורך להגיע עם ידע מוקדם מכיוון שרוב ההרצאות נועדו על מנת לפתוח לכם את הראש, ולצייד אתכם בדפוסי חשיבה חדשים בכל הקשור לעבודה עם עולמות הדאטה השונים.
עם אילו כלים אצא בסוף הכנס?
הכנס יקנה לכם כלים פרקטיים שיעזרו לכם לעבוד עם דאטה בצורה חכמה יותר. כשאנחנו אומרים דאטה זה לא רק ביג דאטה של חברות גדולות - אלא כל עבודה שאתם עושים עם נתונים במסגרת הפעילות הדיגיטלית שלכם.
המחיר יקר. יש מה לעשות?
אנחנו מאמינים שהשקעה בידע היא ההשקעה שתניב לכם פירות יותר מכל השקעה אחרת, ולכן המחיר של הכנס הוא לא "הוצאה" אלא ההשקעה הכי טובה שאתם יכולים לעשות כדי לשפר את ידע שלכם, המקצועיות שלכם, והיתרון התחרותי שתשיגו על פני המתחרים שלכם. השנה השקענו כספים רבים כדי להביא לכם מרצים בינלאומיים מהשורה הראשונה, וכל ההרצאות נבחנות בקפידה רבה כדי שאתם תקבלו את הערך הגבוה ביותר. אם תשוו את המחיר שלנו לכנסים בחו"ל תגלו שאנחנו זולים בכ-90% (וזה עוד לפני הטיסות והמלון שתצטרכו להזמין). אנחנו עושים את המקסימום כדי שתקבלו 200% תמורה לכספכם, ואם נשפוט על פי המשובים שקיבלנו בשנים קודמות - כנראה שאנחנו יודעים לעשות את זה טוב מאוד...
מה ההבדל בין המסלול הטכני למסלול האסטרטגי?
המסלול הטכני כולל ידע יותר טכני (כמובן) ודורש הבנה טכנית בסיסית(!) בלבד. המסלול האסטרטגי כולל הרצאות של השראה, קייס סטאדיז ונושאים יותר אסטרטגים.
האם צריך לבחור מסלולים מראש
המסלולים מתנהלים במקביל במשך הכנס. ניתן לעבור ממסלול למסלול במהלך היום ואין צורך להרשם או לתכנן מראש.
באילו נושאים הכנס יעסוק?
הנושאים עליהם תשמעו בכנס יהיו רבים ומגוונים - החל מווב אנליטיקס ומדידת אפליקציות, דרך Personalization, Marketing Automation Visualization, Conversion Optimization, וכלה בביג-דאטה, בניית תרבות ארגונית של Data-oriented ועוד הרבה נושאים מרתקים שקשורים לעולמות הדאטה השונים, ויעשירו את הידע המקצועי שלכם בצורה מרתקת וחוויתית.
האם צריך ידע טכני?
בכנס השנה יהיו 2 מסלולים עיקריים - האחד אסטרטגי והשני טכני, ככה שבין אם יש לכם רקע טכני ובין אם לא - תמיד תוכלו למצוא הרצאה שמעניינת אתכם.
האם נקבל את המצגות בסוף הכנס?
רוב המצגות יישלחו אליכם בסוף הכנס כדי שתוכלו לחזור על החומר וליישם אותו אצלכם בארגון.
האם אפשר לשלם בחשבונית?
בהחלט. צרו איתנו קשר במייל info@allthingsdata.co.il ונשמח לסייע לכם עם אפשרויות תשלום נוספות שמתאימות עבורכם.
מה ההבדל בין הסדנאות להרצאות?
כמו בשנה שעברה, השנה יהיו 2 אירועים - הכנס המרכזי יתקיים ב-27 לאפריל והוא כולל הרצאות בנות כחצי שעה על נושאים מגוונים. אבל מכיוון שיש גבול לרמת העומק אליה אפשר להגיע במשך חצי שעה, ולכן פתחנו יום סדנאות ב-26 לאפריל (יום אחד לפני היום של הכנס) כדי שמי שרוצה להעמיק בנושא מסוים יוכל לקנות כרטיס נוסף לסדנה שמעניינת אותו.
מתי כל זה מתקיים?
הכנס המרכזי מתקיים ביום חמישי, 27 לאפריל בין השעות 9:00-16:00. הסדנאות מתקיימות יום קודם לכן, ב-26 לאפריל, בין השעות 9:00-13:30

מהכנסים הבודדים בארץ שמרגישים חו"ל. החל משורת המרצים המקצועיים, הנושאים הכי בוערים בתחום והארגון המתוקתק.

דימה קגנוביץ', יזם

הכנס ייצר לי עבודה אמיתית - יישום בפועל של כל מה שלמדתי.

עמית בחבוט, SEO Israel

התוכן היה רלוונטי לבעלי תפקידים שונים בארגון, מאיש הדיגיטל ועד רמת המנכ"ל. מומלץ לכל חברה שעושה שיווק באינטרנט.

אריק ליברמן, Pagewiz
השם שלך נחוץ לנו... איך נשלח אליך את הכרטיסים? אם יהיו שינויים אנחנו צריכים דרך להשיג אותך