לא בטוחים אם הכנס מתאים לכם?

ריכזנו עבורכם מספר שאלות נפוצות

הכנס מיועד למתחילים או מתקדמים?
בכנס יהיו 2 מסלולים עיקריים וההרצאות מחולקות באופן שיתאים לכל הרמות. המסלול על שיפור יחס המרה (CRO) מיועד למקבלי החלטות, מנהלי קמפיינים או לכל מי שרוצה ללמוד על שיפור הביצועים של האתר, בין אם מדובר במכירות, לידים או לקוחות. מסלול האנליטיקס מיועד לאנשים עם נסיון hands-on, או כאלו שלא מפחדים לשמוע הרצאה טכנית בנושאים כמו attribution, life time value ו-machine learning.
האם צריך לבוא עם ידע מוקדם?
אין צורך להגיע עם ידע מוקדם מכיוון שכל ההרצאות עוסקות בפרקטיקה שתוכלו ליישם באופן מעשי. יחד עם זאת, מסלול האנליטיקס דורש קצת רקע טכני או לפחות חוש טכני ומחשבה פתוחה שתאפשר לכם להבין את תוכן ההרצאות.
עם אילו כלים אצא בסוף הכנס?
התובנות שתקבלו תלויות בהרצאות אליהן תכנסו, אבל בגדול תקבלו כלים מעשיים שיעזרו לכם לשפר את יחס ההמרה, ולעבוד בצורה חכמה יותר עם הדאטה שלכם.
יש מה לעשות עם המחיר?
אנחנו מאמינים שהשקעה בידע היא ההשקעה שתניב לכם פירות יותר מכל השקעה אחרת, ולכן המחיר של הכנס הוא לא "הוצאה" אלא ההשקעה הכי טובה שאתם יכולים לעשות כדי לשפר את ידע שלכם, המקצועיות שלכם, והיתרון התחרותי שתשיגו על פני המתחרים שלכם. גם השנה השקענו כספים רבים כדי להביא לכם מרצים בינלאומיים מהשורה הראשונה, אותם צריך להטיס ולהלין, מה שעולה כמובן כסף רב. אם תשוו את המחיר שלנו לכנסים בחו"ל תגלו שאנחנו זולים בכ-90% (וזה עוד לפני הטיסות והמלון שתצטרכו להזמין). אנחנו עושים את המקסימום כדי שתקבלו 200% תמורה לכספכם, ואם נשפוט על פי המשובים שקיבלנו בשנים קודמות - כנראה שאנחנו יודעים לעשות את זה טוב מאוד...
מה ההבדל בין מסלול ה-CRO לבין מסלול האנליטיקס?
מסלול ה-CRO כולל הרצאות בנושאים יותר אסטרטגים, כגון שיפור יחס המרה של דפי נחיתה, אופטימיזציה של קמפיינים ו-growth hacking. מסלול האנליטיקס כולל הרצאות קצת יותר טכניות ודורש חוש טכני בסיסי או לפחות פתיחות מחשבתית להבנת דברים שהם קצת יותר אנליטים בהגדרה שלהם.
האם צריך לבחור מסלולים מראש?
המסלולים מתנהלים במקביל במשך הכנס. ניתן לעבור ממסלול למסלול במהלך היום ואין צורך להרשם או לתכנן מראש.
באילו נושאים הכנס יעסוק?
הכנס השנה מתמקד בעיקר בנושאים הקשורים למרקטינג, ותוכלו לשמוע בו הרצאות על שיפור יחס המרה של דפי נחיתה, אופטימיזציה של אתרי איקומרס, חישוב Life Time Value של לקוח, דרכים מומלצות לקביעת attribution model נכון באתרי גיימינג, אופטימיזציה של קמפיינים ב-PPC ועוד
האם צריך ידע טכני?
בעקרון לא. מסלול ה-CRO מכיל הרצאות אסטרטגיות על שיווק דיגיטלי ושיפור יחס המרה, וגם במסלול האנליטיקס יש הרצאות שלא דורשות ידע מוקדם.
האם נקבל את המצגות בסוף הכנס?
רוב המצגות יישלחו אליכם בסוף הכנס כדי שתוכלו לחזור על החומר וליישם אותו אצלכם בארגון.
האם אפשר לשלם בחשבונית?
בהחלט. צרו איתנו קשר במייל info@atdconf.com ונשמח לסייע לכם עם אפשרויות תשלום נוספות שמתאימות עבורכם.
איפה הכנס מתקיים?
הכנס מתקיים במרכז הכנסים Avenue שבקרית שדה התעופה. האולם מרווח מאוד, מודרני ומכיל חניה בשפע בצמוד
מתי כל זה מתקיים?
הכנס מתקיים ביום רביעי, 2 למאי בין השעות 9:00-16:30.

מהכנסים הבודדים בארץ שמרגישים חו"ל. החל משורת המרצים המקצועיים, הנושאים הכי בוערים בתחום והארגון המתוקתק.

דימה קגנוביץ', יזם

הכנס ייצר לי עבודה אמיתית - יישום בפועל של כל מה שלמדתי.

עמית בחבוט, SEO Israel

התוכן היה רלוונטי לבעלי תפקידים שונים בארגון, מאיש הדיגיטל ועד רמת המנכ"ל. מומלץ לכל חברה שעושה שיווק באינטרנט.

אריק ליברמן, Pagewiz
השם שלך נחוץ לנו... איך נשלח אליך את הכרטיסים? אם יהיו שינויים אנחנו צריכים דרך להשיג אותך