הזמנת כרטיסים

 • מאי2
  יום ההרצאות - 2.5.2018


  כולל כניסה לכל ההרצאות, כיבוד עשיר וארוחת צהריים.

  מחיר ברישום מוקדם: 670 470 ₪

סה"כ 0

לשלב הבא

מבצע כסף בחזרה הקליקו כאן לפרטים

ככה זה נראה בשנה שעברה:

וזה מה שהמשתתפים אמרו בסוף:

 • דימה קגנוביץ' יזמניק

  מהכנסים הבודדים בארץ שמרגישים חו"ל. החל משורת המרצים המקצועיים, הנושאים הכי בוערים בתחום והארגון המתוקתק. אם הארגון שלכם נוגע בדאטה, אתם חייבים להיות שם.
 • מיכל לסמן אנליסטית

  ההרצאות בכנס הן לא רק מתוחכמות ומעניינות, הן must לכל מי שמחשיב עצמו כאיש דאטה ומשווק דיגיטלי. הן מעשירות, חושפות טכניקות חדשות ומהוות כר פורה לתיכנון, עשייה והכי חשוב(!) לניסוי וטעייה. בקיצור, מומלץ בחום לכל מי שחשוב לו ללמוד ולהתפתח.
 • עמית בחבוט SEO Israel

  כנס מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. מרצים מרתקים המציגים מקרי בוחן אמיתיים ונותנים השראה לרעיונות חדשים. מהכנסים הבודדים שמייצרים לי עבודה אמיתית - יישום בפועל של כל מה שלמדתי.
 • אריק ליברמן Pagewiz

  כנס מעולה, גם מבחינת תחומי העניין וגם ברמת הארגון עם הרצאות מגוונות ומעמיקות. התוכן היה רלוונטי לבעלי תפקידים שונים בארגון, מאיש הדיגיטל ועד רמת המנכ"ל. מומלץ לכל סטארטאפ שמוציא כסף על שיווק באינטרנט.
 • אסף פז Qualimatch

  All Things DATA הוא כנס הדיגיטל השנתי שאסור לפספס! לא זכורים לי עוד כנסים שיצאתי מהם עם עשרות משימות ברורות שסיפקו עבודה לחודש שלם לצוותים השונים בחברה.
 • ציון סימיאן wpwith.us

  בגלל שאני עסוק מעל הראש אני בוחר בפינצטה את האירועים שאני מגיע אליהם, כנס atd הוא הכנס הראשון שמוצא אצלי מקום פנוי ביומן 👌🏻
רגע, אפשר לעזור לך?

ראינו שהתחלת את ההרשמה ועצרת באמצע. רוצה לכתוב לנו מה העניין ונחזור אליך?

מומלץ להשאיר הודעה כדי שנדע איך לעזור...
מבצע כסף בחזרה

כל מי שקנה או יקנה כרטיסים ברישום המוקדם יוכל לקבל את כל הכסף בחזרה.

בתאריך 28.2 בחצות אנחנו נקיים הגרלה על כל ההזמנות שבוצעו עד לתאריך זה, ו-3 ההזמנות שיזכו יקבלו את כל סכום ההזמנה שלהם בחזרה!

זה אומר שאם ההזמנה שלכם כללה 2 כרטיסים תקבלו רק 2, ואם הזמנתם 10 כרטיסים (בהזמנה אחת) תקבלו את כל הסכום ששילמתם על 10 הכרטיסים!

שלב ראשון: פרטי המזמין
השם שלך נחוץ לנו... איך נשלח אליך את הכרטיסים? אם יהיו שינויים אנחנו צריכים דרך להשיג אותך